Najnovšie články

  • Ako správne zaplátať montérky? 2015-03-29 15:19:58 AKO SPRÁVNE ZAPLÁTAŤ MONTÉR KY   Prichádza jar a to neznamená len príjemnú zmenu počasia. Je to znak toho, že treba začať s prácami...
  • VM Import membrána FREE-TEX 2014-09-26 07:32:10 FREETEX SANDWICH Membrána FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej...
Zobraziť všetky

Jar je v plnom prúde, oblečte sa bezpečne!

0 Komentárov
2014-04-21 11:20:07
 

Osobné skúsenosti miliónov ľudí, ale aj mnohé vedecké štúdie potvrdzujú, že jedným z účinných a ľahko dostupných  liekov pre telo a dušu je práca v záhrade, na chatkách, na dvore. Z  tohto hľadiska nás čaká najlepšie obdobie roka. Prichádza jar a s ňou aj nová ponuka ochranného pracovného oblečenia a obuvi za výhodné ceny! Stačí si len vybrať. Pracujúca žena v záhrade

Každá aktivita človeka prináša množstvo nečakaných udalostí, ktoré môžu viesť k poškodeniu zdravia. Pri práci sú používané rôzne náradia, stroje, prístroje, materiály, chemické látky a prípravky, práca je vykonávaná v rôznych pracovných podmienkach, a to všetko môže byť potenciálnym zdrojom pracovného úrazu. A preto nezabúdajte na používanie vhodných pracovných pomôcok.

V bežnej praxi sa čoraz častejšie stretávame s používaním rôznych ochranných pracovných pomôcok. Či už je to kvalitná pracovná obuv, alebo ochranné pracovné kombinézy, ľuďom tieto výrobky uľahčujú prácu a chránia ich zdravie pri práci. Montérky na traky, montérkové vesty s vreckom v prednej časti sú nenahraditeľný pomocníci. Lopatky, nožnice a motyčky budete mať stále po ruke a vyhnete sa tak zbytočnému zaťažovaniu krížov pri neustálom ohýbaní sa. Kvalitné rukavice, ktoré ponúka naša webová stánka, ochránia Vaše ruky spoľahlivo pred teplom, chladom, spálením, poleptaním chemikáliami a nebezpečnými látkami aj proti porezaniu. Ochranu nám poskytnú aj proti bežným domácim saponátom na umývanie kúpeľní, bazénov alebo okien, rovnako ako proti agresívnejším náterovým hmotám. Tam je možné využiť rukavice jednorazové.

Ponúkané produkty sa najčastejšie využívajú v záhradkárstve, stavebníctve a v prostredí, kde sa vyžaduje bezpečnosť pri práci.

A preto nikdy nepodceňujte bezpečnosť pri práci. Nie je ani tak podstatné, či pracujete s krovinorezmi, alebo práve používate motorové píly, ale vždy je dôležité dbať na bezpečnosť. K základnej výbave patria už spomínané pracovné rukavice z kvalitných materiálov, ochranné okuliare, ktoré nezmenšujú zorné pole, a ochranný štít, ktorý zakrýva celú tvár. 

Jednotlivé kategórie internetového obchodu zahŕňajú pracovné oblečenie, ktoré je rozdelené na základe skúseností, podľa toho, ako zákazníci tento druh tovaru najčastejšie vyhľadávajú. Prednostne nájdete odevy vhodné na hornú časť tela - bundy, vesty, mikiny, košele, tričká a pod., ďalej vhodné na dolnú časť tela - nohavice, obuv, termoprádlo a pod. Nachádzajú sa tu pomôcky na ochranu sluchu, zraku, dychu. Vhodné oblečenie tu nájdete do rôznych druhov priemyslu - od strojárstva, cez chemické využitie až po ľahšie potravinárske či napríklad do skladov atď. Ak potrebujete pri nákupe s niečím poradiť, neváhajte nás kontaktovať. 

 
0 Komentárov

Odoslať komentár

  

Odoslať komentár