Najnovšie články

  • Ako správne zaplátať montérky? 2015-03-29 15:19:58 AKO SPRÁVNE ZAPLÁTAŤ MONTÉR KY   Prichádza jar a to neznamená len príjemnú zmenu počasia. Je to znak toho, že treba začať s prácami...
  • VM Import membrána FREE-TEX 2014-09-26 07:32:10 FREETEX SANDWICH Membrána FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej...
Zobraziť všetky

VM Import membrána FREE-TEX

0 Komentárov
2014-09-26 07:32:10
 

Paropriepustná membrána FREE-TEX od VM Import

FREETEX SANDWICH Membrána


FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej vrstve, spolu s vnútornou podšívkou a usňovým zvrškom obuvi, tvorí dokonalé riešenie optimálnej cirkulácie vzduchu vnútri obuvi. Zaisťuje tepelnú izoláciu, paropriepustnosť a vodeodolnosť.

 

 

Priedušná membrána trekingovej obuvi FREE-TEX od VM Import

 FREETEX MEMBRÁNA


FREE-TEX membrána je optimálna kombinácia priedušnosti a tepelnej izolácie ktorá udržuje nohy v teple a suchu, a to aj pri neočakávaných zmenách počasia. Obuv je trvalo nepremokavá, a preto neprepúšťa vlhkosť z vonkajšieho prostredia.

 

Trvalo nepremokavá a vodeodolna membrána FREE-TEX

FREE-TEX TECHNOLOGY


FREE-TEX membrána technology FREE-TEX membrána, zložená z vysoko odolných vrstiev textílie, ktorých 100% nepremokavosť je zaistená špeciálnou technológiou a to podlepením a zváraním švov.

 

 

Textilná podšívka Mesh vyborne saje pot

MESH


AIR MESH podšívkový materiál s nasiakavou schopnosťou, paropriepustný, oderuvzdorný, spĺňajúci všetky hygienické normy, je použitý takmer na celej kolekcií obuvi značky VM. Materiál zaručuje maximálny komfort.

 

 

Protiporezovy materiál Kevlar ako súčasť pilčíckej obuvi

KEVLAR


Protiporezný 100% KEVLAR má špeciálne vnútorné podšívky, 100% KEVLAR s plošnou hmotnosťou 650g / m2. Zaisťuje v niekoľkovrstvovom použití odolnosť proti prerezaniu motorovou pílou.

 
0 Komentárov

Odoslať komentár

  

Odoslať komentár