Najnovšie články

 • Ako správne zaplátať montérky? 2015-03-29 15:19:58 AKO SPRÁVNE ZAPLÁTAŤ MONTÉR KY   Prichádza jar a to neznamená len príjemnú zmenu počasia. Je to znak toho, že treba začať s prácami...
 • VM Import membrána FREE-TEX 2014-09-26 07:32:10 FREETEX SANDWICH Membrána FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej...
Zobraziť všetky

Zákazková výroba a šitie pracovných odevov a monterok

 

Od roku 2014 sme pre vás spustili možnosť zákazkovej výroby pracovných odevov priamo v našej partnerskej šijacej dielni ktorá zamestnáva 15 zamestnancov.

Všetky u nás vyrobené pracovné odevy splňajú normu EN 340. Dokážeme vyrobiť pracovné odevy pánske a dámske a rovnako aj neštandardné veľkosti či už veľmi malé alebo veľmi veľké. Prípadne presne na mieru zákazníka.

V našej šijacej dielni dokážeme vyrobiť pracovné odevy pre rôzne profesie, ako napr. stavbári, murári a taktiež aj profesné odevy pre gastronómiu, zdravotníctvo, ľahké oblečenie napr. pre poštárov, kuriérov atď.

Všetky pracovné odevy na zákazku sú vyrobené z materiálu, ktorý si udržiava stálu farbu, má predpísanú gramáž na m2 a štruktúru.

Používame široké spektrum materiálov, od 100% bavlny cez zmesový materiál polyesteru a bavlny (napr. 65% polyester a 35% bavlna)  až materiál obohatený nylonom, spandexom, viskózou atď. Tento materiál môže byť v rôznom farebnom prevedení, podľa porieb zákazníka.

Každý, takto na zákazku vyrobený, odev obsahuje štítok s informáciami o údržbe. Pri dodržaní týchto informácií je takýto pracovný odev trvácny a udrží si najvyššiu kvalitu po dlhú dobu

Zákazkové odevy vychádzajúce z klasickej koncepcie je možné podľa prianí a potrieb zákazníka doplniť napríklad o tieto modifikácie:

 • doplnenie reflexných pásov našitím v rôznych šírkach (od 1cm do 5 cm)
 • zmena umiestnenia a počtu vreciek, veľkosť vrecka, tvar vrecka, účel, napr. putko na náradie, šikmé vrecko, mechové vrecko...
 • ukončenie nohavíc a ukončenie rukávov, napr. manžeta na gombík, manžeta s úpletom, zapínanie na šnúrku alebo gombík
 • odlišné farebné vyhotovenie sedla, napr.biele montérky a modré sedlo 
 • zosilnenie často namáhaných častí ako ramená, lakte, stehná alebo zadná sedacia časť nohavíc
 • našitie alebo potlačenie montérok a odevov Vašim logom firmy
 
Ak máte záujem o zákazkovú výrobu pracovných odevov, budeme od vás potrebovať informácie ktoré je vhodné si premyslieť už vopred:
 
 • Akú gramáž (g/m2) alebo zloženie (100%bavlna a iné) materiálu potrebujete 
 • Aké farebné prevedenie alebo aké kombinácie farieb budú na odevoch použité
 • Aký strih odevu potrebujete (iba ak sa odlišuje od klasických montérok, blúz, alebo zdravotnickych košiel)
 • Aké množstvo požadujete, počet kusov, aké veľkosti, atď. 

 

Pomocou týchto informácií vám vieme presne vykalkulovať cenu zákazky a s tým aj termín realizácie

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, telefonicky na zákaznícku podporu alebo na náš online chat. 

 

Príklad výroby bielej pracovnej vesty s potlačou pre firmu RIGIPS na zákazku

Biela pracovná vesta s Logom rigips vyrobená na zákazku - zadná strana

 Biela pracovná vesta Rigips vyrobená na zákazku - predná strana