Najnovšie články

  • Ako správne zaplátať montérky? 2015-03-29 15:19:58 AKO SPRÁVNE ZAPLÁTAŤ MONTÉR KY   Prichádza jar a to neznamená len príjemnú zmenu počasia. Je to znak toho, že treba začať s prácami...
  • VM Import membrána FREE-TEX 2014-09-26 07:32:10 FREETEX SANDWICH Membrána FREE-TEX sandwich FREE-TEX membrána, ako sandwich 3 špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej...
Zobraziť všetky

 Charakteristika

                 V spoločnosti Pracant sa riadime jednoduchou filozofiou a to venovať náš talent a vedomosti na zlešovanie našich produktov. Sme priekopníkmi v oblasti predaja pracovných odevov, pracovnej obuvi a osobných ochranných pracovných pomôcok. Každý deň prichádzame do kontaktu s rôznymi zákazníkmi z rôznych pracovných profesií a pohotovo sa snažíme čo najlepšie a najdôkladnejšie poradiť každému jednému z nich. Našim hnacím motorom sú práve spokojný zákazníci ktorí vďaka nám pracujú pohodlne a hlavne bezpečne. Spoločnosť tvoria mladí, tvoriví a skúsení ľudia s chuťou pracovať, informovať a zlepšovať pracovné pohodlie a bezpečnosť pracujúcej verejnosti. Spomedzi všetkých existujúcich firiem v rovnakom segmente sme práve MY najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou práve vďaka množstvu spokojných zákazníkov ktorý sa neváhajú obrátiť na nás s požiadavkami na kvalitné pracovné odevy, pracovnú obuv a rôzne pracovné pomôcky. Vďaka príjemnému pracovnému prostrediu naši zamestnanci pracujú efektívne a svoj potenciál využívajú plnohodnotne. Využívame technické možnosti na neustále zvyšovanie kvality ponúkaných produktov a podávania odborných informácií o používaní. Okrem iného našou silnou stránkou je dôveryhodnosť a čestnosť v podnikaní pretože cítime zodpovednosť za všetkých našich zákazníkov obzvlášť keďže sa jedná o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zdravie je to jediné čo sa nedá kúpiť, ale vďaka nám si ho dokážete úspešne chrániť.

História

                Tento internetový obchod vznikol ako napredovanie už zabehnutej kamennej predajne špecializovanej na pracovné odevy a obuv, ktorá si vybudovala svoju povesť a tradíciu vďaka čomu je mimoriadne obľúbená vo všetkých vekových skupinách. Túto kamennú predajňu môžeme nájsť v strediskovej obci s názvom Raslavice, ktorá sa nachádza v strede dvoch väčších miest a to Bardejov a Prešov. Skúsenosti s predajom pracovných odevov a obuvi táto kamenná predajňa poctivo zbierala už 6 ročným pôsobením v tomto segmente tovarov a každodenným pozitívnym prístupom k práci tieto skúsenosti obohacuje o stále nové a nové informácie o potrebách zákazníkov ktorých spokojnosť je vo firemnej filozofii hneď na prvom mieste. Cenné skúsenosti zbiera aj pravidelnými diskusiami so zástupcami rôznych pracovných odvetví kde sa navzájom informujú o nových trendoch a bezpečnostných normách ktoré musia tieto pracovne odevy, obuv a OOPP spĺňať.

Špecifické funkcie

                Internetový obchod ponúka v dnešnej dobe pokrokové funkcie ako napríklad prihlasovanie pomocou osobného účtu na sociálnej sieti Facebook, ktorá je rozšírená po celom svete a to vplýva na pohodlnosť a urýchľuje proces nakupovania. Používatelia sa môžu podeliť so svojimi myšlienkami pomocou komentárov alebo jednoducho svojim priateľom upriamiť pozornosť na produkt ktorý ich zaujal pomocou zdieľania. Ďalšou z pokrokových možností je možnosť overiť si vlastnosti produktov a porovnať si produkty tohto internetového obchodu s inými pomocou internetových porovnávačov cien ako napríklad heuréka alebo pricemánia, ktoré sú často využívané práve k nájdeniu čo najlepšej ponuky pre zákazníka. V súčasnosti e-shop ponúka aj jednu z najmodernejších možností platby za tovar pomocou systému Paypal, ktorý urýchľuje nákupný proces a uľahčuje platbu za tovar. Firemný slogan odráža hlavnú myšlienku spoločnosti a znie "Práca šľachtí, Pracant Vás oblieka!".